DrukātSIA Aija Vet
SIA AIJA VET ir reģistrēta kā veterināro zāļu lieltirgotavas uzņēmums 2006. gada augustā. Savu aktīvo darbību SIA AIJA VET uzsāka 2007. gada 13. februārī.

Pa šo laiku SIA Aija Vet ir veiksmīgi attīstījies un progresējis, apvienojot savā komandā 13 kompetentus darbiniekus, kā arī noslēdzis sadarbības līgumus ar vairāk kā 30 ārvalstu kompānijām (lielākās skatīt šeit) un vairāk kā 20 vietējiem uzņēmumiem.

Pārvācoties uz plašākām telpām 2009. gada maijā SIA AIJA VET reģistrēja savu pirmo aptieku, kurā ir iespējams iegādāties preces gan lielajiem, gan mazajiem dzīvniekiem.

Kolektīvs ir ļoti draudzīgs gan savā starpā, gan arī pret saviem klientiem. Vienmēr cenšamies piedāvāt ne tikai labas kvalitātes preces, bet arī labu servisu. Regulāri tiek organizēti dažādi semināri gan mazo dzīvnieku, gan liellopu, gan arī cūkkopības tematikās. Tas ļauj papildināt zināšanas gan sev, gan saviem klientiem.

Atrodamies pašā Latvijas vidienē – Ozolniekos. Ļoti priecāsimies redzēt jebkurus interesentus savās telpās. Rakstiet, zvaniet, brauciet ciemos!


Piedāvājumā: