10.09.2015
Eļļainas konsistences šķīdums, kas ražots sterilas telpas tehnoloģijā (bez mikrobu klātbūtnes), ar vitamīniem A, D3 un E. Papildbarība fermas dzīvniekiem un mājdzīvniekiem.

Uzturvērtības un fizioloģiskā loma

Vitamīni ir dzīvnieku organisma vielmaiņas procesos neaizvietojamas organiskas vielas. Vitamīni ir būtiski veselības un dzīvotspējas uzturēšanā, to uzņemšana jānodrošina kopā ar barību. Dzīvnieka organisms nav spējīgs pats sintezēt vitamīnus. Vitamīni iedalās divās galvenajās grupās: ūdenī šķīstošajos un taukos šķīstošajos vitamīnos. Vita Veyxin® ADE-Oleosum satur trīs neaizvietojamus taukos šķīstošus vitamīnus. Viena vai vairāku šo vitamīnu trūkums vai pilnīga nepietiekamība var novest pie:

-          imūnsistēmas traucējumiem ar paaugstinātu infekcijas risku, it sevišķi jauniem dzīvniekiem;

-          vielmaiņas traucējumiem, kas noved pie palēninātas augšanas, it īpaši atveseļošanās procesā;

-          reproduktīvajiem traucējumiem kā pazemināta auglība, spermas kvalitāte un zema dzimumtieksme.

 

Vielu grupa

Vitamīni

 

Lietošanas rekomendācijas:

ADE vitamīnu kompleksu lieto pirms, pēc vai intensīvas veiktspējas perioda laikā—piemēram, dzimšanas vai atšķiršanas brīdī, pārvadājot, pārgrupējot, mainot dzīvesvietu, pie temperatūras svārstībām, pie barības maiņas vai fiziskas slodzes—uztura fizioloģisko prasību nodrošināšanai.

 

Devu rekomendācijas:

Rekomendējamās devas ir norādītas kā vadlīnijas, ņemot vērā standarta barības uzturvielu dienas devu/kg un barības piedevas, ko satur šis produkts.

 

Liellopi, zirgi, vaislas sivēnmātes                     5 - 10  ml

Teļi, kumeļi, jaunlopi, cūkas:                           3 -   5  ml

Aitas, kazas, nobarojamās cūkas:                    1 -   3  ml

Sivēni:                                                             līdz 1  ml

Suņi, kaķi:                                                       līdz 0,5 ml

 

Toksiskuma / nekaitīguma novērtējums:

Šī produkta sastāvā esošās pārstrādātās uzturvielas pulveru maisījumu vai injekciju/infūziju formā bez problēmām ir pielietotas daudzus gadus gan veterinārajā medicīnā, gan medicīnā.

Literatūrā ir aprakstīti gadījumi, kad pēc produkta injicēšanas tiek novērots pārejošs uztūkums. Savukārt uzņemšana ar dzeramo ūdeni, barību vai tieši caur muti neizraisa nekādas problēmas.

Ādai un gļotādām ir laba šī produkta panesība. Tādējādi, nav jāievēro īpaši piesardzības pasākumi, ja produkts, gadījumā, nonāk uz ādas. Lietojot saskaņā ar instrukciju, to var klasificēt kā nekaitīgu, un rīkoties bez bažām, balstoties uz tā atsevišķu sastāvdaļu individuālajiem toksikoloģiskajiem datiem.

Vitamīna A un vitamīna D3 pārdozēšanas gadījumā, jānovērtē tā toksiskums. Atsauces attiecībā uz akūtu un hronisku toksisku aktivitāti var atrast speciālajā tehniskajā literatūrā. Nepieciešamības gadījumā, var pieprasīt arī ražotājam.

 

Iepakojums: 100 ml pudele

Atpakaļ