Optimāls līdzeklis dzelzs vajadzību nodrošināšanai dzīvniekiem, jo tas tiek uzglabāts organisma šūnās, tādā veidā novēršot dzelzs deficīta anēmiju un tā radīto vispārēju organisma vājumu.

VeyFo®

FeVit-Mulgat®

 

Dzīvnieku īpašnieku uzmanībai

 

Nosacījumi, lai apmierinātu dzīvnieku vajadzības ir būtiski priekšnoteikumi to veselībai un augstām darba spējām. Jūs esat saņēmuši mūsu produktu VeyFo®   FeVit-Mulgat no jums uzticama veterinārārsta, sekojot viņa/ viņas lietošanas norādēm. Mēs vēlētos jums pateikties par uzticēšanos, lietojot mūsu piedāvātos produktus, kā arī vēlamies jūs atbalsīt, sniedzot jums pilnīgu informāciju par mūsu produktu ar mērķi nodrošināt jūsu vērtīgā dzīvnieka labklājību.

VeyFo®  FeVit-Mulgat ir specializējies uz rūpīgi atlasītām augstas kvalitātes sastāvdaļām, kuras produktā atrodas mikroemulsijas veidā. Produktu var lietot individuāliem dzīvniekiem tiešā veidā, piemēram, VeyFo®  FeVit-Mulgat bez problēmām, lietojams sivēniem to pirmajā dzīves dienā, vai arī dzīvnieku grupām, pievienojot barībai vai dzeramajam ūdenim, tādā veidā, papildinot ikdienas barību.  

Uztura fizioloģiskā nozīme:

Atkarībā no individuālo sastāvdaļu un mikroelementu fizioloģiskās nozīmes mēs  vēlētos jūs iepazīstināt ar sekojošu informāciju, kura ir balstīta uz literatūrā pieejamiem datiem un (starp pārējiem) no AWT sistēmas “Vitamīni un Aminosābes Dzīvnieku Barībā”.

Dzelzs: Tā deficīts izraisa vērā ņemamu vispārēju organisma rezistences pret slimībām samazināšanos un noved pie sivēnu, kā arī teļu, jēru, kazlēnu un kumeļu atpalikšanu augšanā un audzēšanas zaudējumiem. Jāuzsver, ka dzelzs trūkums ir nopietna problēma pieaugušiem zirgiem. Lai novērstu dzelzs deficīta izraisītu anēmiju jauniem dzīvniekiem ir nepieciešams nekavējoties lietot ātri un viegli organismā uzsūcošos dzelzs preparātus.

Vienlīdz būtiska ir savlaicīga dzīvnieku nodrošināšana ar A, E un B12 vitamīniem.  

Vitamīns A ir epitēliju aizsargājošs vitamīns. Ja dzīvnieks neuzņem ar barību pietiekamu šī vitamīna daudzumu attīstās barības uzsūkšanās traucējumi organismā, samazinās augšana, kā arī samazinās organisma rezistence pret mikroorganismiem un parazītiem.

Vitamīns E: Tas pats attiecas arī uz adekvātu E vitamīna uzņemšanu organismā ar barību. Vērts pieminēt tā būtisko lomu karbohidrātu un tauku metabolismā organismā, kā arī  tā pārpilnību organismā, kas spēj ietekmēt oksidēšanās procesus, kas ietekmē dzelzs absorbciju organismā.

Vitamīns B 12: Būtiska  loma tauku sagremošanas procesos un asins veidošanā.

Glukoze (vīnogu cukurs): Uzturvielu nodrošinātājs. Pieder pie monosaharīdu grupas.

Aetocidarom: Pievienotais augu eļļas ekstrakts papildus ožai un garšai stabilizē un uztur normālas gremošanas funkcijas.

Mikroemulsija ir tā, kas padara VeyFo®  FeVit-Mulgat tik īpašu

Mūsu pētījumu pamatā ir ražot efektīvā veidā pasniedzamus vitamīnu un citu aktīvo sastāvdaļu preparātus, kuri balstītās uz dabiskā jaunpiena bāzes. Piena tauki atrodas uz  mikro – smalkām daļiņām, ko aizsargā proteīnu membrāna, veidojot mikrokapsulu, kura ir tikai dažas tūstotsdaļas no milimatra diametrā. Šajā īpašajā formā aktīvās piena tauku uzturvielas nokļūst asins plūsmā bez to uzturvērtības zaudējumiem.

Izmantojot mikroemulgāciju (piliena izmērs par 90 % mazāks kā 2 µl), ir iespējams nofiksēt dzelzi pie tauku piliena  izšķīdinātā ūdens fāzē, pielietojot dabīgos augu emulgatorus, tādējādi, nodrošinot mikrokapsulu veidošanos un to absorbciju asins – limfātiskajā sistēmā. Tas ir svarīgi, lai nodrošinātu tūlītēju un pilnīgu dzelzs un vitamīnu absorbciju pirmajās dzīves stundās. Aktīvās vielas uzglabājas šūnās dabiskā veidā, tādā veidā nodrošinot pietiekošu dzelzs daudzumu pirmajām desmit dienām pēc pirmās preparāta lietošanas reizes. Visaptveroši pētījumi demonstrē, ka  pēc orālas preparāta uzņemšanas pretēji, ja tiek izmantotas injekcijas, nenovēro dzelzs pārpalikumu, kas ir negatīvi ietekmē imūnsistēmu. Tas nozīmē, ka VeyFo®  FeVit-Mulgat nerada imūnsistēmas pavājināšanos un var tikt lietots pirmajās dzīves stundās, neuztraucoties par injekciju veikšanu, kas var radīt nevēlamas blaknes, tādas kā, brūces injekcijas vietā.

Priekšrocības, kuras pārliecina:

 

·                                     Emulsija, kas pielīdzināma mātes jaunpienam, veicinot tūlītēju un pilnīgu uzsūkšanos.

·                                      Viegla perorāla preparāta lietošana pirmajās dzīves stundās.

·                                      Optimāls līdzeklis dzelzs vajadzību nodrošināšanai dzīvniekiem, jo tas tiek uzglabāts organisma šūnās, tādā veidā novēršot dzelzs deficīta anēmiju un tā radīto vispārēju organisma  vājumu.

                      Stabila un normāla sagremošana.

·                                      Nenovēro imunitātes samazināšanos, salīdzinot ar parastajām intramuskulārajām dzelzs preparātu  injekcijām.

 

Lietošanas nosacījumi un devas:

 

Intensīvi pētījumi pierāda, ka VeyFo®  FeVit-Mulgat esošais dzelzs un vitamīni efektīvi uzsūcas organismā pat pēc jaunpiena izēdināšanas stadijas, ja tas tiek lietots pēc iespējas ātrāk pēc pirmā  jaunpiena uzņemšanas. Mēs rekomendējam to veikt 24 stundu laikā pēc dzimšanas, jo īpaši uzsverot sivēnus. Līdz ar adekvātu dzelzs uzņemšanu būtiski samazinās anēmijas attīstības risks.

 

 

Sivēni:                          2 ml

Teļi:   10 ml nekavējoties pēc dzimšanas vai 1 - 2 ml dienā 5 -10 dienas

Jēri un kazlēni:             2 ml

Kumeļi:                         5 ml

Pieauguši zirgi:           10 ml katru ceturto dienu 20 dienas.

 

Paraugdemonstrējumu, šova, augstražīgiem dzīviekiem ir nepieciešams optimāls barošanas režīms. Mēs vēlamies, lai Jūs kļūtu veiksmīgs un darītu visu iespējamo, lai sasniegtu mērķi.

Visas VeyFo®     FeVit-Mulgat lietotās izeijvielas ir labi zināmas dzīvnieku barošanā, kuras tiek pielietotas arī kā papildvielas parenterālajā uzturā cilvēkiem. Kvalitāte un augstie ražošanas kritēriji atbilst visaugstākajām prasībām, saglabājot garu uzglabāšanas laiku un drošu lietošanu. Balstīti uz individuāliem toksikoloģijas datiem individuālajām produkta sastāvdaļām, tiek klasificēts kā drošs un lietojams bez bažām, atbilstoši kā noteikts. Vajadzīgā produktu drošības lapa var būt pieejama.

Iepakojums:

100 un 500 ml pudeles.

Papildus informācija:

Uzglabāt bērniem nepieejamās vietās. Neuzglabāt temperatūrā virs 20º C un gaismā.

Līdz šim mūsu products ir marķēts zem firmas zīmes BioWeyin®  FeVit + B12”. Lai atšķirtu šo produktu no pārējiem mūsu produktiem, tas patreiz ir marķēts zem aizsargātas firmas zīmes “VeyFo®  FeVit-Mulgat” un marķējums atbilst EU regulai 767/2009.

Atpakaļ