27.10.2016
Farm-O-San Reviva “oranžā” enerģija pēc atnešanās Rūpējieties par govs veselību pēc atnešanās

Vielmaiņas izmaiņas pēcatnešanās periodā būtiski ietekmē tālāko govs veselību: produktivitāti, reprodukciju utt. 

Svarīgākās izmaiņas kas notiek atnešanās laikā

Izmaiņas šķidruma un elektrolītu līdzsvarā. Tieši pirms un atnešanās laikā, govis neēd un nedzer, zaudē šķidrumu un elektrolītus. Govis kļūst apātiskas, samazina uzņemto barības daudzumu.

 

Straujš kalcija pieprasījums

Jaunpiens un piens satur lielu kalcija daudzumu, pēc  atnešanās govij  strauji palielinās vajadzība  pēc kalcija.  Tiek izmantots kalcijs no rezervēm, kas var novest pie piena triekas, zems  kalcija līmenis asinīs.

 

Negatīvās enerģijas bilance

Sākoties laktācijas periodam, vairums govīm parādās negatīvā enerģijas bilance. Govis  cenšas kompensēt šo enerģijas zudumu,  izmantojot sava ķermeņa tauku, kas var izraisīt ketozi. Lai izvairītos no problēmām, svarīgi, lai govis palielinātu  barības  uzņemšanu cik drīz vien iespējams.

 

Atjaunot barības vielu līdzsvaru pēc atnešanās, ar Farm-O-San Reviva

Farm-O-San Reviva satur visus elektrolītus, kalciju un enerģiju, govs ātri atjauno savu uzturvielu līdzsvaru pēc atnešanās un palielina kalcija līmeni asinīs. Farm-O-San Reviva stimulē barības uzņemšanu pēc atnešanās periodā, kas palīdz uzturēt labu piena ražošanu un ķermeņa stāvoklis. Izplatītājs : SIA AijaVeta, Skolas iela 4c, Ozolnieki, LV – 3018, bezmaksa tālr.: 80002882, e-pasts: info@aijavet.lv
Atpakaļ